המלצות

ג'ניפר גילתה המון סבלנות ורצון עז להוביל אותי בדרך. ואני מלאת התנגדויות, אבל בכל זאת עושה כל מה שהיא מבקשת, כי ככה אני – תמיד סטודנטית מצטיינת, ומשהו בפנים אומר לי שג'ניפר צודקת. ואז התוצאות התחילו להגיע.. (:

מאמנת אישית ועסקית לקוסמטיקאיות

איריס לייכטמן

היה בוקר ממוקד וחשוב,בעיקר את חשיבות בניית הקליניקה באופן שמושתת על אנרגיית היצירה וצעידה למרחקים ארוכים. הרגשתי את כל הפרפרים שמחים בבטן.

מאמנת אישית למנהלים

יעל גרין שפירא

הרצאה עם הרבה תובנות, התבשלתי עם החומר והבנתי שהגיע הזמן לעשות סדר בדברים שלי ולהוציא מודל אימון שיחודי לי ובכן ישבתי אתמול מודל שמתאים לי עם כלים מדהימים-והכל בזכותך ג'ניפר. עשית לי סדר בראש שיש לי כל כך הרבה מה לתת וראשית אנו צריכים להשתמש במה שיש.

מאמנת לקשב וריכוז

אילה כהן

יצאתי בתחושה של אופטימיות, שיש הרבה מה לעשות. ותוכנית וסדר מרגיעים אותי. רק על קצה המזלג: נושא התמחור,בנית חבילות,מוצר דגל,החשיבה מחוץ לקופסא. בנוסף קבוצת האתגר של ההרצאה חידדו לי את היחודיות והבידול שלי. איזו מקצועיות וידע. ג'ניפר סבלנית,מקצועית ,תותחית על ומומלץ בחום!!ה לתת וראשית אנו צריכים להשתמש במה שיש.

מאמנת לאמהות ונערות

סיגל גרוסברג

"ג'ניפר לימדה אותי כיצד להתנהל, איך לשווק,איך להסתכל על הדברים מלמעלה, לתכנן תהליכים מראש, לתכן תכנון חודשי, שבועי, יומי איך לתכנן פוסטים ובכלל לשווק לקראת משהו. לא לשווק סתם ללא סיבה, אלא שיהיה יעד לקראתו אני צועדת. ג'ניפר מאוד נעימה, ונכונה תמיד לעזור. אני ממליצה מאוד על ג'ניפר לכל מי שרוצה להקפיץ את העסק שלו קדימה"

מאמנת להפרעת קשב וריכוז

נטלי בירקמן

ג'ניפר הייתה קשובה לצרכים שלי וגם ידעה איך להעביר את המסר שיהיה נגיש ופרקטי. היא הצליחה למקד אותי ואת האתגרים והצלחנו לעבור על תחומים רבים בעסק שלי וגם להספיק לדבר על אמונות חוסמות ואיפה אני צריכה לשים את רוב התשומת לב שלי בזמן הקרוב. ממליצה בחום 🙂

מטפלת ריגשית ונטורפתית

ענת אדלר