נעים להכיר - ג'ניפר פוני

היי, שמי ג'ניפר פוני ואני מלווה מאמנים ומטפלים ועוזרת להם בדרך ליצירת קליניקה מצליחה.

אני מאמנת ויועצת עסקית, ומשלבת בעשייה שלי כלים משני העולמות.
בכובע העסקי אני מלמדת ומנגישה את הכלים השיווקיים שדרושים לכל מאמן ומטפל, כדי לשווק את הקליניקה, ולהשיג לקוחות בצורה שוטפת – תוך כדי שאני מקפידה להתאים את תהליכי השיווק לכל אחד ואחת מהם באופן אישי.
בכובע האימוני, אני מלמדת אותם כלים שעוזרים להם להשיג חשיבה עסקית מנצחת, לזהות ולנצל הזדמנויות והמשאבים שכבר קיימים בפניהם, מניעה אותם לזוז קדימה ולהיות בעשייה, ולהגשים את עצמם מבחינה אישית מקצועית.

הניסיון שלי לימד אותי שאי אפשר להפריד בין הדברים, שרק כלים עסקיים ושיווקיים לא יוצרים קליניקות מצליחות, ורק חשיבה מנצחת בלי עשייה בפועל – לא גורמת לדברים לקרות.

לכן, כמו בשאר העשייה שלי, גם בקורס הזה אני משלבת בין הדברים, כדי לתת מענה אמיתי ומלא למאמנים ומטפלים רבים, שיש להם כל כך הרבה דברים לתת, אבל הם לא מצליחים להגיע אל אותם האנשים שצריכים את העזרה שלהם. 
אני מביאה אל הקורס את הידע, הכלים והניסיון שרכשתי, במהלך 5 שנים כמנהלת פרויקטים בתחום הדיגיטל ומהלך 4 שנים בתחום האימון והפסיכולוגיה החיובית, הנחיית קבוצות אימון וייעוץ עסקי.
הניסיון שלי כולל פיתוח קליניקות למאמנים ומטפלים מתחומים שונים בדרגות וותק מגוונות, שיווק כנסים של מנטורים בינלאומיים, קורסים וסמינרים בארץ ובעולם, וכמובן את ההתנסות אישית יומית בעסק הפרטי שלי.

למה לעבוד דווקא עם ג'ניפר פוני ?

מנהלת קהילה של מאסטרמיינד עם למעלה מ4000 מאמנים ומטפלים. עם פעילות עסקית ומקצועית שמעלה דילמות ומקדמת להצלחה מאמנים ומטפלים.
– מעבירה הרצאות שישתתפו בהם אלפים של מאמנים ומטפלים שבהם למדו איך לממש את השליחות שלהם וליהנות מקליניקה פעילה ומצליחה שמושכת אליה לקוחות בקביעות ומפרנסת אותם בדיוק כמו שחלמו.
-מומחית לפיצוח בידול ויצירת נישה ייחודית למאמנים ומטפלים שמאפשרת לפרוץ דרך בצורה מהירה ומדויקת יותר בעולם האימון והטיפול.

הנה מה שהלקוחות של ג'ניפר פוני מספרים עליה

מזמינה אתכם ליצור קשר. כתבו לי ואחזור אליכם: