מהפכת מותגים יוצאי מן הכלל בעולם האימון והטיפול דוגמאות מהשטח לנישות ייחודיות ומהלכי שיווק מיוחדים

קובי_200x300-r

קובי הר-נוי "לחיות בארון" זה סיפור מסע חייו, שהיו מלאי "ארונות"!
"ארונות" מלאי פחד ותסכול, שלא רק שלא העיז לשתף אף אחד, אלא פחד פחד מוות לשתף מישהו.

מסע מעצים שלו ב"יציאה מארונות" הגדיר את בחירתו ותשוקתו ללוות ילדים עם פחדים, במסעם שלהם, לעיצוב זהות נשמותיהם הקטנות והטהורות.

הילד שבו ופחדיו היו למניע, המנוע וההשראה שלו בבחירתו לטפל בילדים עם פחדים.
קובי הוא מטפל NLP וCBT למהות של הטיפול שלו קראנו "מפחד לעשייה", קובי כיום מנהל קליניקה מלאה בלקוחות ונמצא בשיא כתיבתו של ספר חדש שיספר את סיפור חייו כילד.
מה קובי אומר על הקורס?
הקורס פגש אותי באחת התקופות המשמעותיות בחיים שלי, בזמן שעסקתי בכתיבת פרק בספר על סיפור חיי.
מתוך התבוננות בפחדים שלי כילד קטן, כמו הארה מהיקום, הבנתי שזו הייחודיות המיוחדת שלי ושאת הכלים הטיפוליים שלי אני רוצה להביא לידי ביטוי אצל אוכלוסיית ילדים עם פחדים כי מי כמוני יוכל להבין אותם! המהפך שקרה לי אחרי זיהוי הייחודיות וכתיבת פוסטים עקביים באופן קבוע, שמדברים על פחדי ילדות זירזו את מילוי הקליניקה וזה היה כבר מוטיבציה והנעה בפני עצמו.
הדבר המפתיע הגדול שקרה, זה שלמרות שצמצמתי את עצמי ואת הייחודיות שלי לנישה מאוד ספציפית ומדוייקת (ילדים עם פחדים), הקליניקה התמלאה באנשים מבוגרים ובוגרים עם חרדות ופחדים - חלקם אף, הורי הילדים שביקשו לעבור תהליך אישי בעצמם וזאת מעבר למפגשי הדרכות הורים שהם חלק משולב ובלתי נפרד מהתהליך הטיפולי של ילדים.

קובי הר-נוי

״מפחד לעשייה״

שירה_200x300-r-150x150

שירה דקר פיתחה תהליך אימוני ייחודי לחיזוק הביטחון העצמי לאחר פרידה בקהילה הגאה.
שירה בחרה בנישה הזו מתוך חקירה של הסיפור האישי שלה שבו היא מספרת הרבה פעמים על הפחד הנוראי מהלבד שגרם לה להתפשר ולבחור בויתור עצמי בבחירת זוגיות והפחד מכאב הפרידה.

שירה מתמקדת בתהליך האבל על כל שלביו לאחר פרידה , כי ללא החלמה מהכאב לא נוכל להמשיך באופן בריא לזוגיות הבאה.

הקליניקה של שירה הולכת ומתרחבת ופונים אליה לא רק מהקהילה הגאה היות והיא הפכה להיות לאוטוריטה בתחומה בזכות הייחדויות היוצאת מן הכלל שמשפיעה על כל הרבדים בקליניקה שלה.
מה אומרת שירה על הקורס ?
" ג'ניפר... לא משנה באיזה מילים אבחר לתאר אותך אני בטוחה שזה לא יספיק כדי להבהיר כמה שינית לי את החיים.
הדיוק, ההקשבה, הנתינה והנחישות שלך שכל אחד מהמתאמנים שלך יצליח ללא ספק מהווים לי השראה.
תוך חודש וחצי של הקורס קליניקה יוצאת מן הכלל הפכתי סוף סוף למאמנת שחלמתי להיות.
את מספר אחת וכל מי שיבחר בך ללוות אותו בעסק שלו יקבל את מתנת חייו!
תודה לנצח נצחים ומכל הלב ❤️

שירה דקר

"מלב שבור ללב שלם"

אורלי_200x300-r-150x150

אורלי כהן מדריכת הורים לילדים בעלי קשב וריכוז, יוצרת שיטת ההורות "יש מאין" , מאמנת נוער ובוגרים בעלי קשב ,מרצה ומטפלת CBT.

כמו שאתם רואים לאורלי יש הכשרות וניסיון רב בעולמות הקשב והריכוז ולכן ראינו לנכון לרכז את כל הידע שלה לשיטה מיוחדת שמלמדת הורים שלא היה להם מודל בבית כי ההורים היו גרושים , או שלא ידעו איך לחנך את הילדים ליצור את שיטת החינוך שלהם.

העסק של אורלי הולך וגדל גם לכיוון הדיגיטלי אורלי יצרה את המועדון הדיגיטלי הראשון להורים עם ילדים בעלי קשב וריכוז שמרכז בתוכו את כל המידע הלימודי , טכני והחברתי שהורה צריך לדעת בחינוך ילד עם הפרעת קשב.
מה אורלי אומרת על הקורס ייחודיות ?
עברתי כמה וכמה יועצים עסקיים, ואז הגעתי להרצאה ״קליניקה יוצאת מהכלל״ וזהו. הרגשתי שהגעתי הביתה.
ג׳ניפר לקחה אותי יד ביד במשעולי השיווק, חיזקה במקומות שבהם חששתי (למשל מחשיפה אישית מדי) דחפה ודוחפת עד היום לפיתוח מוצרים חדשים ולשיווק עסקי בדרגה אחרת מכל מה שעשיתי עד לקורס שלה היום, אני לגמרי קופצת למים העסקיים, עזבתי את המשרה הבטוחה במשרד החינוך כדי להתמסר באופן טוטאלי לעסק שלי שהולך וצומח ומתפתח משנה לשנה.

אורלי כהן

"הורות יש מאין"

רינה_200x300-r-150x150

השינויים האחרונים בעולם המערבי ותקופת הקורונה בפרט, מערערים את התא המשפחתי והזוגיות שלנו.
עד לפני שנתיים את רוב הזמן היינו משקיעים במשרד מחוץ לבית היום לעומת זאת רוב הפעיליות וגם זמן העבודה מתבצע מהבית בתוך התא המשפחתי.
השינוי הגדול הזה העלה את כמות החיכוכים והציפיות בתוך הזוגיות דבר שיצר הרבה מאוד בעיות בתקשורת עד שנראה לפעמים שאין ברירה אלא להיפרד.
רינה מביאה גישה חדשנית שיוצרת המון אופטימיות במרחב הזוגי שמביא הקשבה של 100% בין בני הזוג ופתרון הסיכסוך בסטיסטיקה של 99% מהזוגות שמגיעים אליה לקליניקה.
היא פיתחה שיטה שנקראת "נצים לזוג יונים" שמאפשרת לכל אחד בזוגיות לזהות מה מפעיל אותו בזמן ניתוק בתקשורת כדי לחבר אותו לעצמו ולבן הזוג שלו שאותה היא מעבירה במפגשים בקליניקה ובסדנאות קבוצתיות.
מה רינה אומרת על קורס ייחודיות ?
הגעתי לקורס כאשר הקליניקה שלי מבוססת על לקוחות שבאים לאימון בנושאים שונים. הפרסומים היו כלליים ולא הביעו מומחיות ספציפית. במהלך הקורס קיבלתי החלטה ללכת עם הלב ולהתמקד רק בזוגיות. זוגות או יחידים שחווים משבר ונמצאים רגע לפני פרידה או מתחילים להרהר בפרידה. המיקוד הזה הביא לפרסומים ברורים וספציפיים שהביאו פניות רבות של זוגות או נשים בעיקר שרוצים לשנות את המצב שלהם.
המיקוד הזה הביא אותי להתמקצעות גדולה יותר בשנה האחרונה הצלחתי להגיע לכמויות של זוגות שלא העזתי לחלום עליהן קודם. מרגישה שפרצתי את הגבולות שלי פעם אחרי פעם. אני מאושרת ומלאת הכרת תודה.

רינה כליפה

חירשות בזוגיות

מאמנים ומטפלים יוצאי מן הכלל מספרים מה קרה להם